4-hodinová privátní noční tůrka Prahou autem pro 1 až 6 osob

4-hodinová privátní noční tůrka Prahou autem pro 1 až 6 osob

Tato exkurze se koná prakticky po celý rok, jen se mění čas začátku tůrky dle individuálních potřeb klientů a aktuálního ročního období.
 

Zažijte plně osvětlenou magickou Prahu v noci. Během této neformální privátní tůrky Praha v noci získáte perfektní přehled o městě a já Vám zároveň poskytnu všechny důležité rady a typy, kam ještě v Praze vyrazit přes den. Užijete si zajímavý historický výklad podaný zábavnou formou, profesionální přístup, panoramatické výhledy a mnoho šancí pro úžasná fota noční Prahy.

S profesionálním řidičem, který zná Prahu také velmi dobře, Vás vyzvedneme v recepci hotelu, hostelu nebo jiném ubytování,kde se zrovna nacházíte. Tato exkurze je poskytována osobním vozem či minivanem s klimatizací, záleží na počtu klientů. Délka tůrky jsou 4 hodiny. Pitná voda bude připravena v autě pro každého z účastníků.

Naše první zastávka bude Strahovský klášter z roku 1142. Můžeme také nahlédnout do klášterního pivovaru Strahov, který se chlubí vynikající sezónními druhy piva,které se dají koupit a ochutnat pouze zde.Všimneme si také Strahovské knihovny, která obsahuje 260 tis.knih. Určitě nelze minout slavnou pražskou Loretu a její zvonkohru a velkolepý Černínský palác, perlu pražské architektury, která je současně nejdelší barokní stavbou Prahy. V blízkosti se nachází komplex Pražského hradu, jeden z největších hradních komplexů na světě. Jistě oceníte jedinečný pohled na noční katedrálu Svatého Víta.

Na Malé Straně, založené v roce 1257, si povšimněme Zdi Johna Lennona, přejdeme Most Milenců, dorazíme na Kampu a přejdeme slavný a nejstarší most v Praze Karlův z roku 1357. Naši poslední zastávkou bude Staroměstské náměstí a přímo magické středověké astronomické hodiny tzv. Pražský orloj z roku 1410, což jej činí v pořadí 3tím nejstarším orlojem na světě a zároveň úplně nejstarším, který stále funguje. Těším se na osobní setkání s Vámi!

1 – 2 osoby
4000 Kč
3 – 4 osoby
4800 Kč
5 – 6 osob
5600 Kč
délka tůry
4 hodiny

Objednávka tůry

1 – 2 osoby
4000 Kč
3 – 4 osoby
4800 Kč
5 – 6 osob
5600 Kč
7 – 8 osob
není k dispozici
9 – 10 osob
není k dispozici
11 – 15 osob
není k dispozici