Kutná Hora - královské a stříbrné město, 7mi hodinová privátní exkurze autem

Jestli chcete, můžete se se mnou dozvědět,jak Kutná Hora prosperovala v době stříbrné horečky. Procházka městem Vás přesvědčí o jeho třpytivém kouzlu. Je to jako by se zde zastavil čas.

Zámek Konopiště a Průhonický park - 7mi hodinová soukromá prohlídka autem pro 1-6 osob

Jedná se o výlet sezónní. Lze si jej objednat od 25.3 do konce listopadu denně kromě pondělí, kdy je zámek pro veřejnost uzavřen. Vstupné není zahrnuto v ceně exkurze.

Český Krumlov - 10ti hodinová soukromá prohlídka autem pro 1-6 osob

Český Krumlov Vás jednoduše okouzlí. Jeho zámek, který se tyčí nad malebným meandrem řeky Vltavy, vypadá jako dort ozdobený sladkou růžovou polevou.

Karlovy Vary - 9ti hodinová soukromá prohlídka autem pro 1-6 osob

Karlovy Varybyly založeny kolem roku 1350 českým králem a římským císařem Karlem IV. Vyhledávají jej klienti z více než 80 zemí z celého světa.

Karlštejn - 6ti hodinová soukromá prohlídka hradu autem pro 1-6 osob

Majestátní hrad nechal postavit český král a římský císař Karel IV. jako místo pro uložení korunovačních klenotů a sbírky svatých relikvií.

Terezín - 7mi hodinová exkurze autem pro 1-6 osob

Terezín je město utrpení a naděje. Město, které jinde na světě nenajdete. Je to město, jehož dokonale symetrické městské hradby a geometricky přesné ulice a náměstí skrývají nesmírné lidské utrpení.

Telč a Třebíč - 10ti hodinová soukromá prohlídka dvou měst autem pro 1-6 osob

V ceně celodenního výletu je doprava osobním vozem či minivanem s klimatizací. Cesta autem z Prahy do Telče trvá asi 2 hodiny.

Český Ráj - 8mi hodinová exkurze autem pro 1-6 osob

Návrat do přírody, zpět v čase, venkov s tradicí, pohádková dovolená a aktivní odpočinek. Přijďte, nechte se okouzlit a unést…

Plzeň - 8mi hodinová soukromá prohlídka města autem pro 1-6 osob

Město Plzeň se od svého založení v roce 1295 stalo přirozeným centrem západních Čech. Naší první návštěvou bude pivovar Pilsner Urquell a jeho speciální prohlídka včetně ochutnávky piva.

Červená Lhota a Bechyně - 10ti hodinová soukromá prohlídka zámku a města autem pro 1-6 osob

Zámek Červená Lhota, posazený na ostrohu uprostřed rybníka, prostě dýchá kouzlem. Město Bechyně leží v malebné krajině nad řekou Lužnicí. Můžete si také zapůjčit loď za 80 Kč na 30 min. Vstupné na hrad je 100 Kč na osobu a není zahrnuto v ceně výletu.

České Švýcarsko - 10ti hodinová privátní exkurze autem pro 1-6 osob

Příběh oblasti známé jako České Švýcarsko začal před miliony lety, kdy ji pokrývalo mělké moře. Z jeho písčitého dna se vynořil podivuhodný svět pískovce.

Znojmo - 10ti hodinová privátní exkurze autem spojená s degustací vína pro 1-6 osob

Město Znojmo se nachází na jižní Moravě na skalním výběžku na strmém levém břehu řeky Dyje. Nachází se nedaleko hranic s Rakouskem a je spojeno s Vídní železnicí a silnicí.