Cyklistický výlet na kole podél řeky Vltavy na 6 hodin

Velmi jedinečnou a ohromující krásu neznámé a skryté přírody Prahy navštívíme na kole

Vítejte v Praze - 6ti hodinová privátní tůrka Prahou autem pro 1 až 6 osob

Praha je spravedlivě považována za jedno z nejkrásnějších měst na světě(pro mě bezkonkurenčně nejkrásnější) a je pyšná na svoji přezdívku "Matka měst".

4-hodinová procházka pražským židovským městem (pěšky a MHD)

Pražský Josefov je jedna z nejcennějších židovských památek na světě. Pokojná a melancholická atmosféra Starého Židovského hřbitova zanechává nesmazatelný dojem.

4-hodinová privátní noční tůrka Prahou autem pro 1 až 6 osob

Tato exkurze se koná prakticky po celý rok,jen se mění čas začátku tůrky dle individuálních potřeb klientů a aktuálního ročního období.

6ti hodinová soukromá prohlídka pražské architektury autem pro 1-6 osob

Praha je známá svými věžemi, křivolakými uličkami a budovami téměř ze všech období architektury – od románských rotund a gotických katedrál přes barokní a renesanční paláce až po progresivní a světově oceňovanou moderní architekturu.

II.světová válka - 6 hodinová soukromá prohlídka autem pro 1 - 6 osob

Tato prohlídka je vhodná pro milovníky moderní historie, zejména 2. světové války.

TOP fotografická místa v Praze - soukromá 6ti hodinová prohlídka autem pro 1-6 osob

Foťte a poznávejte. Objevte nejlepší místa v Praze, kde můžete pořizovat nádherné snímky! Užijete si každičký okamžik!!!

6ti hodinová soukromá prohlídka hudební Prahy autem pro 1-6 osob

Ukážu Vám, kde se zrodily opery a koncertní díla světového formátu. Vydáme se po stopách Antonína Dvořáka, Wolfganga Amadea Mozarta, Bedřicha Smetany a dalších slavných hudebníků.

4-hodinová soukromá prohlídka Prahy pěšky - nejpozoruhodnější pamětihodnosti

Strahovský klášter a jeho velkolepé knihovní sály Loretánský kostel a Černínský palác Areál Pražského hradu Barokní kostel sv. Mikuláše Zeď Johna Lennona a ostrov Kampa Slavný Karlův most

Neobvyklá Praha - 6ti hodinová soukromá prohlídka autem po místech známých i neznámých pro 1-6 osob

V Praze je toho mnohem více než-li Královská cesta. Pojďte to se mnou prozkoumat, ať jste v Praze poprvé nebo po páté. Než vyjdete ze dveří, nezapomeňte si vzít dobré vycházkové boty a nabít fotoaparát nebo telefon. Garantuji Vám, že cestou najdete něco, co bude určitě stát za obrázek.

4-hodinová soukromá prohlídka Pražského hradu pěšky

Komplex Pražského hradu, jeden z největších na světě. Přijďte se sami přesvědčit, proč jeho nádherné panorama zůstává vryto do paměti každého, kdo Prahu navštíví.

Dva dny v Praze - soukromá prohlídka pěšky a MHD

Jedná se pouze o pěší tůru. Každý den prohlídka trvá 4 hodiny. Na tuto tůru se doporučuje dobrá vycházková obuv. Je možné, že spolu vyzkoušíme i MHD:-)

Praha pro milence -soukromá 6ti hodinová prohlídka autem pro 2 osoby

Tato prohlídka trvá 6 hodin a je určena pro 2 osoby. Tato část Prahy byla prostě stvořena pro romantiku. Já a profesionální řidič Vás vyzvedneme osobním vozem s klimatizací v 11 hodin dopoledne ve vstupní hale hotelu, ve kterém jste ubytováni.

4-hodinová rodinná prohlídka Prahy pěšky

Strahovský klášter a jeho velkolepé knihovní sály Loretánský kostel a Černínský palác Areál Pražského hradu Barokní kostel sv. Mikuláše Zeď Johna Lennona a ostrov Kampa Slavný Karlův most

Pražské líbánky – soukromá prohlídka autem na 6 hodin pro 2 osoby

SLAVNÝ středověký zázrak jménem PRAHA. Útulná a uvolněná, kde se snadno pohybuje. Praha je jednou z nejoblíbenějších destinací pro líbánky ve střední Evropě a nejsnáze se do ní dostanete.