Praha pro milence -soukromá 6ti hodinová prohlídka autem pro 2 osoby

Praha pro milence -soukromá 6ti hodinová prohlídka autem pro 2 osoby

Tato prohlídka trvá 6 hodin a je určena pro 2 osoby. K dispozici bude soukromý osobní vůz nebo minivan. Já a profesionální řidič Vás vyzvedneme osobním vozem s klimatizací v 11 hodin dopoledne ve vstupní hale hotelu, ve kterém jste ubytováni. Balená voda pro Vás bude k dispozici ve voze zdarma.

Tato prohlídka zahrnuje:

  • Petřínská rozhledna na Petříně. Tato část Prahy byla prostě stvořena pro romantiku. Obrovský Růžový park na Petříně je skvělým místem pro strávení nezapomenutelných chvil v klidné a krásné atmosféře. V parku Nebozízek je socha Karla Hynka Máchy, známého českého romantického básníka. Vstupné na Petřínskou rozhlednu je zahrnuto v ceně prohlídky.
  • Malebná ulice Nový svět. Skryté uličky Nového světa, lemované barevnými domy a intimními zákoutími, se nacházejí v údolí pod kostelem Loreta nedaleko Pražského hradu. Můžeme se zastavit ve stylovém romantickém Hotelu U Raka a posedět u krbu.
  • Zeď Johna Lennona představuje nejen památník Johna Lennona a jeho idejí míru, ale také památník svobody slova a nenásilné vzpoury české mládeže proti režimu.
  • Romantický ostrov Kampa na Malé Straně je jistě jedno z nejpůvabnějších míst v Praze. Jeho centrální částí je rozsáhlý park s výhledem na Smetanovo nábřeží, Karlův most a Národní divadlo. Najdeme zde i nejstarší most přes Čertovku, rameno Vltavy oddělující ostrov Kampa od pevniny. Právě na tomto mostě u velkopřevorského mlýna si mohli v minulosti zamilované páry pověsit visací zámek jako symbol své věčné lásky, jehož klíč pak hodily do vody pod ním.
  • Hodinový soukromý výlet na šlapadlech po Vltavě. Cena za pronájem je zahrnuta v ceně tůry. Dostupné pouze za teplého počasí.
  • Náplavka je nově zrekonstruované nábřeží v centru města. Mezi Pražany se rychle stal velmi oblíbeným. prvními teplými dny sem mnoho lidí vyráží na procházku podél řeky, na kolečkových bruslích, na kole nebo na pivo a tanec. Nebo jen jednoduše nakrmit labutě 🙂
  • Vyšehrad, historická pevnost na skále, byl po celé 11. století sídlem králů a je opředen historií a legendami. I nyní, na počátku 21. století, si stále uchovává magickou atmosféru a nádech tajemna. Návštěvníky lákají nádherná panoramata staré Prahy, původní hradby obklopující celý areál a klidná zákoutí parků. Uprostřed komplexu stojí kostel sv. Petra a Pavla, jehož dvouvěžová silueta je nedílnou součástí panoramatu města. Ve zdejším depozitáři najdete ostatky svatého Valentýna (jeho lopatka uložená ve vzácném relikviáři zdobeném zlatem), které do Prahy přivezl z Itálie sám císař Karel IV. V období kolem 14. února se kostel stává místem valentýnské pouti včetně vystavení vzácného relikviáře. Vstupné do kostela je zahrnuto v ceně prohlídky.

 

Cena celkem za oba včetně vstupů a dopravy po Praze je 8 000 kč.

 

1 – 2 osoby
8000 Kč
délka tůry
6 hodin

Objednávka tůry

1 – 2 osoby
8000 Kč
3 – 4 osoby
není k dispozici
5 – 6 osob
není k dispozici
7 – 8 osob
není k dispozici
9 – 10 osob
není k dispozici
11 – 15 osob
není k dispozici