Pražské líbánky – soukromá prohlídka autem na 6 hodin pro 2 osoby

Pražské líbánky – soukromá prohlídka autem na 6 hodin pro 2 osoby

SLAVNÝ středověký zázrak jménem PRAHA. Útulná a uvolněná, kde se snadno pohybuje. Praha je jednou z nejoblíbenějších destinací pro líbánky ve střední Evropě a nejsnáze se do ní dostanete.

Praha tepe jako srdce České republiky s prastarými kořeny hluboko zasazenými v regionu Čech. Zatímco milenci mohou stát ve stínu Pražského hradu původně z 9. století, než se budou toulat mezi drobnostmi středověké architektury. Ve skutečnosti je Praha i přes nesčetné množství dlážděných uliček podél Vltavy plné labutí stejně moderním centrem umění, jídla a zábavy. Milovníci historie i světoběžníci budou souhlasit, že líbánky strávené v Praze probudí Vaše smysly a Vaši duši.

Tato prohlídka trvá 6 hodin. Já a profesionální řidič Vás vyzvedneme v 9:00 ráno osobním vozem s klimatizací ve vstupní hale hotelu, ve kterém budete ubytováni.

Na této prohlídce budete obdivovat:

  • Petřínskou rozhlednu a nádherný Petřínský park na Petříně. Nahoru se vydáme místní lanovkou původně otevřenou v roce 1891.
  • Nový svět je krátká historická ulička za loretánským kostelem a Loretánským náměstím. Je to skvělé místo na malou romantickou procházku. Zde můžeme navštívit půvabnou malou kavárnu 🙂
  • Jelení příkop je otevřen od 1. dubna do 31. října. Naprosto úchvatná romantická cesta nahoru do Pražského hradu údolím, které bývalo středověkým lovištěm. Ujistěte se, že máte pohodlné tenisky. Začátek této cesty je tvořen systémem malých úzkých cestiček.
  • Živé Letenské sady & Metronom. Horní část Letenských sadů se zařízením Metronom, oblíbená mezi návštěvníky i místními obyvateli, je skvělá ze dvou důvodů: za prvé, výhledy na řeku jsou působivé, za druhé je to skvělé místo, kam se jen tak přijít pobavit, dát si drink nebo zažít malou romantickou chvíli s tím, koho milujete.
  • Vyšehrad se nachází na bájném vrchu Vyšehrad. Najdeme zde nejen skvělé výhledy na řeku Vltavu, ale také spoustu zeleně, novogotický kostel sv. Petra a Pavla a Národní hřbitov.

 

Cena celkem za 2 osoby včetně dopravy po Praze je 7 200 kč.

1 – 2 osoby
7200 Kč
délka tůry
6 hodin

Objednávka tůry

1 – 2 osoby
7200 Kč
3 – 4 osoby
není k dispozici
5 – 6 osob
není k dispozici
7 – 8 osob
není k dispozici
9 – 10 osob
není k dispozici
11 – 15 osob
není k dispozici