Kutná Hora – královské a stříbrné město, 7mi hodinová privátní exkurze autem

Kutná Hora – královské a stříbrné město, 7mi hodinová privátní exkurze autem

Jestli chcete, můžete si poslechnout, jak město Kutná Hora prosperovalo v době stříbrné horečky. Procházka historickým centrem města Vás přesvědčí o jejím třpytivém kouzlu. Je to jako by se zde zastavil čas.

Tato exkurze osobním vozem či minivanem (záleží na počtu klientů) do Kutné Hory trvá 7 hodin. V ceně exkurze je pitná voda zdarma pro každého klienta.

Já a profesionální řidič Vás vyzvedneme v 9h ráno v recepci hotelu, hostelu či na jiném ubytování, kde se právě nacházíte. Čas začátku tůrky lze pozměnit dle přání klientů.
Cesta z Prahy do Kutné Hory trvá přibližně 1 hodinu. Vstupné do jednotlivých historických památek nejsou zahrnuty v ceně exkurze (katedrála Svaté Barbory, Kostnice, katedrála Nanebevzetí Panny Marie – cena za celkem 3 objekty je 220 Kč, 155 Kč studenti).

Budeme obdivovat krásu a architekturu historických památek jako jsou katedrála Svaté Barbory, Vlašský Dvůr, katedrála Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci, kde určitě nemůže minout slavnou kostnici.
Historické centrum města s katedrálou Svaté Barbory stejně jako katedrála Nanebevzetí Panny Marie a Kostnice v Sedlci se staly součástí chráněných památek UNESCO.

Pokud bude z Vaší strany zájem, lze po domluvě navštívit a osobně vyzkoušet nejdelší korytovou bobovou dráhu v České republice
a druhou nejdelší v Evropě. Bobová dráha v Kutné Hoře byla postavena v roce 2006. Bobová dráha je unikátně umístěna na třech svazích s převýšením 42 m. Můžete dosáhnout rychlosti až 58 km/h. Rychlost jízdy si každý určuje podle sebe pomocí účinné brzdy.

Na konci našeho výletu Vás ráda vezmu do mé oblíbené tamější restaurace, kde jsou zdejší pokrmy opravdovou lahůdkou. Oběd není zahrnut v ceně exkurze.

1 – 2 osoby
6401 Kč
3 – 4 osoby
7000 Kč
5 – 6 osob
8000 Kč
délka tůry
7 hodin

Objednávka tůry

1 – 2 osoby
6401 Kč
3 – 4 osoby
7000 Kč
5 – 6 osob
8000 Kč
7 – 8 osob
není k dispozici
9 – 10 osob
není k dispozici
11 – 15 osob
není k dispozici